1. 9. – 7. 9. Tam, kde je otevřeno, se může vstoupit…Petra Nel SMOLOVÁ

01.09.2014 08:04
Mars se odpoutává od Saturna a intenzita konjunkce se do neděle rozpustí. Opozice Slunce a Neptun též ztráci již vliv a Venuše odchází od Černé Luny. Všechna silná postavení se uvolňují.
 
 
Naopak Slunce se dostává do trigonu s Plutem, kde se zviditelňuje odhodlání, síla a odvaha. Dostáváme se k jasnosti díky odkrytí závoje. Potřebujete něco zásadního řešit? Tento týden k tomu máte ten nejmocnější a nejsilnější aspekt. Panna vede k čistotě a dokonalosti a díky tomu vše bude odvedeno precizně.
 
Je pravdou, že ráno 1.9. bude plné stresu, překážek a napětí. Bohužel školáci tento začínající rok mají ve velké nechuti a škola je bude stát velké úsilí.
 
Jupiter v harmonii s Uranem předznamenává nové obzory, možnosti, které povedou k vývoji a k větší svobodě. Náhlá uvědomění, nový pohled, pochopení a osvobození. Štěstěna zasahuje tam, kde je ochota se vyvíjet, být otevřený a ochota opustit svou zkostnatělost. Prozřetelnost nám zasáhne do života, často to komentujeme: „To byla ale náhoda, štěstěna!“ Nic není náhodou a věřte, že pokud dostanete zásah štěstěny, že jste si ho zasloužili, aby vám bylo pomoženo a bylo urychleno.
 
Tento aspekt bude trvat až do půlky října. Však od začátku října se přidá určitá blokace od Saturna.
 
Proto silnější vliv je v září. Přichází růst, sbírání plodů. V tomto měsíci se ukáže výsledek předešlých měsíců. Duchovní růst.
 
Září vás povede k rozdělení plodů: na uskladnění, na okamžitou spotřebu a na vyhození zkaženého. Je potřeba udělat pořádek. To, co má být dokončeno a uzavřeno, tak to je potřeba udělat do podzimní rovnodennosti.
 
Merkur 2. 9. vstupuje do znamení Vah, tento týden se mysl dostane do větší harmonie a klidu.
 
Venuše vstupuje do znamení Panny 5. 9. a vytváří opozici s Neptunem.
 
Velmi aktivní je Anděl Amor :) , objeví se hodně zamilovanosti a poblouznění. Do stávajících vztahů se může vrátit romantika, nebo po ní budete více toužit. Tak nečekejte, až ten druhý začne a udělejte první kroky vy.
 
Přeji vám krásný týden. Tam, kde je otevřeno, se může vstoupit…
 
Petra Nel Smolová
 
UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová

—————

Zpět