Divadelní představení Víkend s Bohem (v hlavních rolích Mario Kubec, Matouš Ruml) a přednáška Ivy Adamcové, hosta představení

30.11.2014 22:35

Milí přátelé,

jsem velmi ráda, že v čase předvánočním vám mohu dát dárek. Dárek, který se naplní 5. února 2015, v Městském divadle v Sokolově. 

VÍKEND S BOHEM

Je mi ctí a potěšením vás pozvat na divadelní představení Víkend s Bohem, autorské hry Maria Kubce na motivy knihy Hovory s Bohem, Neala D. Walsche. A o co o hře říká Mario Kubec? "Hra je zamyšlením nad věcmi vážnými i nevážnými a o tom, co by se stalo, kdyby u nás zaklepal nečekaný návštěvník. Když už jsme měli to štěstí a ocitli jsme se na této planetě a musíme čelit i těžkým životním zkouškám, je potřeba najít sílu, postavit se k nim čelem a znovu jít dál. Naše životní peripetie brát s humorem a nadhledem. A pokud jsme ochotní naslouchat, pomoc a odpověď na naše otázky vždycky přijde. Pokud chcete, změňte svůj život, dokud je čas. Neztrácejte nikdy naději..." V hlavních rolích : Mario Kubec, Matouš Ruml a František Kubec. 

A protože bych vás ráda obdarovala ne jednou, ale hned dvakrát, mám pro vás další překvapení :-). Hostem divadelního představení bude česká mystička Iva Adamcová, která bude mít před začátkem představení přednášku Už jsme v páté dimenzi.... Čeká nás nabité odpoledne, které zahájíme setkáním s Ivankou v 17.00 hodin a po přestávce v 19.00 hodin začne divadelní představení Víkend S Bohem. 

Vstupné je jednotné 320,-Kč, tedy i v případě, že se rozhodnete jít pouze na přednášku či představení. 

Premiéra představení Víkend s Bohem se uskutečnila v lednu roku 2014 a od té doby se hraje po celé republice. Představení bývá velmi rychle vyprodané a proto neváhejte, myslím, že vstupenka na tuto akci může být i pěkným dárkem pro vaše blízké, co myslíte... čas Vánoc se blíží...

Velmi se na toto setkání těším... přichází tedy čas zamyslet se, zastavit nad otázkami "Odkud přicházíme, proč zde jsme, kam kráčíme, po čem toužíme a jako cestu si vybrat..."

 

Vstupenky je možno zakoupit u mne v předprodeji do 23.12015, poté budou zbývající vstupenky dány do volného prodeje prostřednictvím Infocentra Městského domu kultury v Sokolově.

 

—————

Zpět


Divadelní představení Víkend s Bohem a přednáška Ivy Adamcové-5.2.2015, Městské divadlo Sokolov

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: