Horoskop na týden od 2.3.-8.3.2015...Petra Nel Smolová

03.03.2015 10:02

Tento týden je nejsilnější konfigurace: konjunkce Venuše, Marse, Urana a Mínusového uzlu (do 8. 3.) a to vše v kvadratuře na Pluta. Konjunkce Venuše a Marse , která přišla k Uranu, ještě více rozjiskří už tak tvořivou a vášnivou konjunkci. Touha po změně v lásce, potřeba oživení, tvoření, akce a především na počátku rozhodnutí. Tím, že tato konjunkce stojí na Mínusovém uzlu, je to spojené s minulostí. Objeví se staré situace z minulosti, které lze v této době proměnit, změnit, opustit. Zároveň se objevuje stará nedokončená láska, která se může naplnit nebo dotáhnout do konce, do pochopení: tento partner není pro mě. Přichází velký příliv energie, síly, vášně, odvahy, spontánnosti, hravosti, koketnosti a přitažlivosti. Kvadratura s Plutem tomu přidává až destruktivní vliv. Pudová složka nás bude hodně ovládat, potřeba mít kontrolu, sklon k žárlivosti a nečekaným změnám.

Představte si, že jde muž a žena, rozum a cit, s nadšením a radostí do světa prožít dobrodružství s velkou důvěrou a otevřeností. Na své cestě potkají něco, co neznají, vstoupí do toho a pohltí je vír energie, která je uvrhne do chaosu, kde minulost, přítomnost a budoucnost jsou v jednom. Prožijí si turbulence a nakonec je to vyvrhne zpátky na stejné místo, ale oni prožívají jinak, celé to místo vidí jiným vnímáním. Chvilku jsou zmatení, než se ukotví a získají pocit pevné půdy pod nohama, aby mohli pokračovat ve své cestě dál. S novým pohledem, záměrem, rozhodnutím.

Venuše opustí tuto konjunkci rychle do 8. 3.; ale Mars – zůstane až do 18. 3., kdy změny ve hmotě trvají delší dobou. Mars je symbolika vůle, ega, hmoty, činu, energie, muže – bojovníka. Od 2. – 18. 3. je tak zrychlená energie, příliv je tak velký, že se objeví nespavost, nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost a velké výkyvy propadů a vzestupů. Rychlost, odvaha, rozhodnutí, změna, zbrklost, riskování, úrazy – zlomeniny, řezné rány, nehody, tak se dá charakterizovat tento aspekt. Buďte velmi opatrní na cestách.

5. 3. nastává úplněk a Slunce prochází skrze Chirona, který symbolizuje naši Achillovu patu.

Tato konjunkce vynese pra-základní téma – nicoty, marnosti, osamělosti nebo prožití si hlubin jednoty a Kristova vědomí. Můžete se dotknout své Achillovy paty a přijmout ji, že i to je jednota, sounáležitost, která do celého stvoření patří. Nemusíte ji léčit, měnit, přetvářet, jen ji začít milovat. A právě úplněk může snadněji propojit nebe se zemí. Božské prožít v lidském, každodenním životě.

Ať se děje cokoliv, stále jste pod božskou ochranou.

S Láskou Petra Nel

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

 

Zde můžete psát...

—————

Zpět