JSEM DÍTĚ SVÉHO OTCE....horoskop na období 17.-23.11.2014... Petra Nel Smolová

18.11.2014 12:55

Venuše opustila konjunkci Slunce, Saturna a vstoupila do znamení Střelce. Zůstává téma z minulého týdne o zrání, zodpovědnosti, řádu a dokončování. Viz horoskop 10.-16.11.2014.

Konjunkce Slunce se Saturnem se v tomto týdnu dostává do kvadratury s Černou Lunou. Zviditelní se odpojení od zdroje, zavřené srdce, které nepřijímá a neprožívá radost. Velmi snadno se propadne do tvrdosti, sobectví, sebestřednosti a nadřazenosti. Dokazování a soupeření bude nahrazovat zdravé sebevědomí. Toužíme po uznání a ocenění, které chceme dostat zvenku. Máte úctu sami k sobě. Oceňujete a uznáváte sami sebe. Vážíte si sami sebe? Pokud ano, nepotřebujete sobě ani druhým nic dokazovat a nehrozí vám ani nadřazenost a pýcha.

Samovolně se vám bude dostávat uznání, ocenění a zviditelňování, protože jste se dostali k ryzosti svého Já.

Pokud potřebuejte uznání a ocenění, pak jste zatím neuznali sami sebe. Můžete se obrazně cítit jako šlechtický levoboček, který byl zapřen a byl dán do výchovy někam na statek, kde musí sloužit. Vnitřní pocit bezprráví a bezmocnosti vás vede k nadřazenosti, vzdoru nebo k marnoti. Cítí, že má v žilách "modour krev" a náleží mu sláva jeho rodu, ale otec ho zapře. Až ve svém srdci přijme, že je šlechtic a zrodil se pro slávu (ne světskou), začne konat a žít šlechetně, pak svět mu navrátí jeho místo, které mu patří. Stejně tak jste všichni děti světla a až to v sobě uznáte, procítíte, tak se navrátíte do rodu božího světla tady na zemi. Až ve svém srdci objevíte lásku, odvahu a boží oheň, stanete se božím dítětem, které bylo stvořeno pro  Slávu svého rodu. Prožijete lehkost bytí a krásu života na zemi, prožijete Ráj na zemi.

V srdci chybí láska, nadšení, vášeń, spontánost a radost. Takto popíráte život, který se tím stává těžký a především nesmyslný. Realita každého člověka je odraz toho, co člověk nosí v srdci.

Když konáte a děláte věci s láskou a nadšením, je úspěch zaručen, protože  jste spojeni se zdrojem. A záměr je určující, jaký bude výsledek. Když konáte ze zištnosti, vypočítavosti či se strachem, dostane se vám jen stejný výsledek.

To je téma Černé Luny ve Lvu, která dokončuje svůj proces do 28.11..

Slunce vstupuje do znamení Střelce 22.11. v 10.45 hodin. Tématem Střelce je naučit se soustředit. Tak  jako lukostřelec, který chce zasáhnout svůj vyvolený cíl, se musí hluboce soustředit na tento bod. Nenechat se rozptýlit rozmanitostí příležitostí, které mu život nabízí. Následovat svoji moudrost, pravdu, víru a ta ho dovede do jeho cíle, aby se z hledače stal nalézající. Střelec dává výzvu k pochopení: nakolik jsem soustředěný na svou cestu - cíl, nakolik znám svoji cestu -  cíl a věřím své moudrosti, pravdě a víře? Nebo si chci jen užívat, co mi život nabízí a běhám od jednoho k druhému,měním svou pravdu podel toho, co se mi nabízí?

Tolik Střelců je ztracených v rozmanitosti života, protože nemají záměr, zvolenou cestu, která vede k cíli. Nikdy nedokončí to, co započali, protože se objevuje další možnost. Každý z nás má v sobě znamení Střelce a bude vám během doby Střelce umožněno pochopení, jestli jste ztracení, nebo hledající či nalézající, a jak ste pevní ve své pravdě, víře, a jaký máte záměr a schopnost hlubokého oddání se svému cíli. Pokud nedokážete do toho dát celé své srdce, nástrahami "pokušení" neprojdete. Venuše (láska, hodnoty, tvořivost, krása, peníze) vstoupila do Střelce, a tím se téma týká také Venuše - lásky a partnerských vztahů, nakolik jste srdcem oddáni tomu druhému? Stejně tak, dokud si muž nezvolí svou pravou, vyvolenou ženu, nemůže poznat hloubku lásky, hloubku tajemství ženy. Dokud se žena neoddá svému muži nepozná bohatství muže.

Novoluní nastává 22.11. ve 13:30 hodin ve znamení Střčelce a ovlivňuje ho Saturn a vytváří kvadraturu s Neptunem. Celý týden budeme pod velkým tlakem, v horoskopu je mnoho kvadratur a žádný trigon. A vyvrcholí to právě novoluním, které nás může podpořit v rozhodnutí k akci a pokud se vzdáte své síly, tak také k velkému propadu. Kvadratura od Neptuna vše zintenzivní a ukáže, kde jsme v iluzi. V tomto týdnu se nahrne tolik povinností, práce, zařizování, že nebudete vědět, co dříve.

Prozřetelnost pracuje neviditelně, uvnitř vás se něco děje, je pracováno s vaším nevědomím, a proto se můžete cítit hodně unavení. Všechny povinnosti, které vás nutí zaměřovat pozornost ven, je záměr, aby se s vámi mohlo pracovat na té nejhlubší úrovni.

Pokud bude potřeba, aby se tato práce zviditelnila, přijde to skrze živý sen, vzhled, inspiraci či hlubokou meditaci. Zůstaňte v důvěře a propojujte se zdrojem, světlem.

S láskou Petra Nel Smolová

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

 

Venuše opustila konjunkci Slunce, Saturna a vstoupila do znamení Střelce. Zůstává téma z minulého týdne o zrání, zodpovědnosti, řádu a dokončování. Viz. horoskop 10.-16.11.2014

Konjunkce Slunce se Saturnem se v tomto týdnu dostává do kvadratury s Černou Lunou. Zviditelní se odpojení od zdroje, zavřené srdce, které nepřijímá a neprožívá radost. Velmi snadno se propadne do tvrdosti, sobectví, sebestřednosti a nadřazenosti. Dokazování a soupeření bude nahrazovat zdravé sebevědomí. Toužíme po uznání a ocenění, které chceme dostat zvenku. Máte úctu sami k sobě? Oceňujete a uznáváte sami sebe? Vážíte si sami sebe? Pokud ano, nepotřebujete sobě ani druhým nic dokazovat a nehrozí vám ani nadřazenost a pýcha.

Samovolně se vám bude dostávat uznání, ocenění a zviditelňování, protože jste se dostali k ryzosti svého Já.

Pokud potřebujete uznání a ocenění, pak jste zatím neuznali sami sebe. Můžete se obrazně cítit jako šlechtický levoboček, který byl zapřen a byl dán do výchovy někam na statek, kde musí sloužit. Vnitřní pocit bezpráví a bezmocnosti vás vede k nadřaženosti, vzdoru nebo k marnosti. Cítí, že má v žilách „modrou krev“ a náleží mu sláva jeho rodu, ale otec ho zapřel. Až ve svém srdci přijme, že je šlechtic a zrodil se pro slávu (ne světskou), začne konat a žít šlechetně, pak svět mu navrátí jeho místo, které mu patří. Stejně tak jste všichni děti světla a až to v sobě uznáte, procítíte, tak se navrátíte do rodu božího světla tady na zemi. Až ve svém srdci objevíte lásku, odvahu a boží oheň, stanete se božím dítětem, které bylo stvořeno pro Slávu svého rodu. Prožijete lehkost bytí a krásu života na zemi, prožijete Ráj na zemi.

V srdci chybí láska, nadšení, vášeň, spontánnost a radost. Takto popíráte život, který se tím stává těžký a především nesmyslný. Realita každého člověka je odraz toho, co člověk nosí v srdci.

Když konáte a děláte věci s láskou a nadšením, je úspěch zaručen, protože jste spojeni ze zdrojem. A záměr je určující, jaký bude výsledek. Když konáte ze zištnosti, vypočítavosti či se strachem, dostane se vám jen stejný výsledek.

To je téma Černé Luny ve Lvu, která dokončuje svůj proces do 28. 11.

Slunce vstupuje do znamení Střelce 22. 11. v 10:45 hodin. Tématem Střelce je naučit se soustředit. Tak jako lukostřelec, který chce zasáhnout svůj vyvolený cíl, se musí hluboce soustředit na tento bod. Nenechat se rozptýlit rozmanitostí příležitostí, které mu život nabízí. Následovat svoji moudrost, pravdu, víru a ta ho dovede do jeho cíle, aby se z hledače stal nalézající. Střelec dává výzvu k pochopení: nakolik jsem soustředěný na svou cestu – cíl, nakolik znám svoji cestu – cíl a věřím své moudrosti, pravdě a víře? Nebo si chci jen užívat, co mi život nabízí a běhám od jednoho k druhému, měním svou pravdu, podle toho, co se mi nabízí?

Tolik Střelců je ztracených v rozmanitosti života, protože nemají záměr, zvolenou cestu, která vede k cíli. Nikdy nedokončí to, co započali, protože se objevuje další možnost. Každý z nás má v sobě znamení Střelce a bude vám během doby Střelce umožněno pochopení, jestli jste ztracení, nebo hledající či nalézající, a jak jste pevní ve své pravdě, víře, a jaký máte záměr a schopnost hlubokého oddání se svému cíli. Pokud nedokážete do toho dát celé své srdce, nástrahami „pokušení“ neprojdete. Venuše (láska, hodnoty, tvořivost, krása, peníze) vstoupila do Střelce, a tím se téma týká také Venuše – lásky a partnerských vztahů, nakolik jste srdcem oddání tomu druhému? Stejně tak, dokud si muž nezvolí svou pravou, vyvolenou ženu, nemůže poznat hloubku lásky, hloubku tajemství ženy. Dokud se žena neoddá svému muži, nepozná bohatsví muže.

Novoluní nastává 22. 11. ve 13:30 hodin ve znamení Střelce a ovlivňuje ho Saturn a vytváří kvadraturu s Neptunem. Celý týden budeme pod velkým tlakem, v horoskopu je mnoho kvadratur a žádný trigon. A vyvrcholí to právě novoluním, které nás může podpořit v rozhodnutí k akci, a pokud se vzdáte své síly, tak také k velkému propadu. Kvadratura od Neptuna vše zintenzivní a ukáže, kde jsme v iluzi. V tomto týdnu se nahrne tolik povinností, práce, zařizování, že nebudete vědět, co dříve.

Prozřetelnost pracuje neviditelně, uvnitř vás se něco děje, je pracováno s vaším nevědomím, a proto se můžete cítit hodně unavení. Všechny povinnosti, které vás nutí zaměřovat pozornost ven, je záměr, aby se s vámi mohlo pracovat na té nejhlubší úrovni.

Pokud bude potřeba, aby se tato práce zviditelnila, přijde to skrze živý sen, vhled, inspiraci či hlubokou meditaci. Zůstaňte v důvěře a propojujte se zdrojem, světlem.

S láskou Petra Nel Smolová

še opustila konjunkci Slunce, Saturna a vstoupila do znamení Střelce. Zůstává téma z minulého týdne o zrání, zodpovědnosti, řádu a dokončování. Viz. horoskop 10.-16.11.2014

Konjunkce Slunce se Saturnem se v tomto týdnu dostává do kvadratury s Černou Lunou. Zviditelní se odpojení od zdroje, zavřené srdce, které nepřijímá a neprožívá radost. Velmi snadno se propadne do tvrdosti, sobectví, sebestřednosti a nadřazenosti. Dokazování a soupeření bude nahrazovat zdravé sebevědomí. Toužíme po uznání a ocenění, které chceme dostat zvenku. Máte úctu sami k sobě? Oceňujete a uznáváte sami sebe? Vážíte si sami sebe? Pokud ano, nepotřebujete sobě ani druhým nic dokazovat a nehrozí vám ani nadřazenost a pýcha.

Samovolně se vám bude dostávat uznání, ocenění a zviditelňování, protože jste se dostali k ryzosti svého Já.

Pokud potřebujete uznání a ocenění, pak jste zatím neuznali sami sebe. Můžete se obrazně cítit jako šlechtický levoboček, který byl zapřen a byl dán do výchovy někam na statek, kde musí sloužit. Vnitřní pocit bezpráví a bezmocnosti vás vede k nadřaženosti, vzdoru nebo k marnosti. Cítí, že má v žilách „modrou krev“ a náleží mu sláva jeho rodu, ale otec ho zapřel. Až ve svém srdci přijme, že je šlechtic a zrodil se pro slávu (ne světskou), začne konat a žít šlechetně, pak svět mu navrátí jeho místo, které mu patří. Stejně tak jste všichni děti světla a až to v sobě uznáte, procítíte, tak se navrátíte do rodu božího světla tady na zemi. Až ve svém srdci objevíte lásku, odvahu a boží oheň, stanete se božím dítětem, které bylo stvořeno pro Slávu svého rodu. Prožijete lehkost bytí a krásu života na zemi, prožijete Ráj na zemi.

V srdci chybí láska, nadšení, vášeň, spontánnost a radost. Takto popíráte život, který se tím stává těžký a především nesmyslný. Realita každého člověka je odraz toho, co člověk nosí v srdci.

Když konáte a děláte věci s láskou a nadšením, je úspěch zaručen, protože jste spojeni ze zdrojem. A záměr je určující, jaký bude výsledek. Když konáte ze zištnosti, vypočítavosti či se strachem, dostane se vám jen stejný výsledek.

To je téma Černé Luny ve Lvu, která dokončuje svůj proces do 28. 11.

Slunce vstupuje do znamení Střelce 22. 11. v 10:45 hodin. Tématem Střelce je naučit se soustředit. Tak jako lukostřelec, který chce zasáhnout svůj vyvolený cíl, se musí hluboce soustředit na tento bod. Nenechat se rozptýlit rozmanitostí příležitostí, které mu život nabízí. Následovat svoji moudrost, pravdu, víru a ta ho dovede do jeho cíle, aby se z hledače stal nalézající. Střelec dává výzvu k pochopení: nakolik jsem soustředěný na svou cestu – cíl, nakolik znám svoji cestu – cíl a věřím své moudrosti, pravdě a víře? Nebo si chci jen užívat, co mi život nabízí a běhám od jednoho k druhému, měním svou pravdu, podle toho, co se mi nabízí?

Tolik Střelců je ztracených v rozmanitosti života, protože nemají záměr, zvolenou cestu, která vede k cíli. Nikdy nedokončí to, co započali, protože se objevuje další možnost. Každý z nás má v sobě znamení Střelce a bude vám během doby Střelce umožněno pochopení, jestli jste ztracení, nebo hledající či nalézající, a jak jste pevní ve své pravdě, víře, a jaký máte záměr a schopnost hlubokého oddání se svému cíli. Pokud nedokážete do toho dát celé své srdce, nástrahami „pokušení“ neprojdete. Venuše (láska, hodnoty, tvořivost, krása, peníze) vstoupila do Střelce, a tím se téma týká také Venuše – lásky a partnerských vztahů, nakolik jste srdcem oddání tomu druhému? Stejně tak, dokud si muž nezvolí svou pravou, vyvolenou ženu, nemůže poznat hloubku lásky, hloubku tajemství ženy. Dokud se žena neoddá svému muži, nepozná bohatsví muže.

Novoluní nastává 22. 11. ve 13:30 hodin ve znamení Střelce a ovlivňuje ho Saturn a vytváří kvadraturu s Neptunem. Celý týden budeme pod velkým tlakem, v horoskopu je mnoho kvadratur a žádný trigon. A vyvrcholí to právě novoluním, které nás může podpořit v rozhodnutí k akci, a pokud se vzdáte své síly, tak také k velkému propadu. Kvadratura od Neptuna vše zintenzivní a ukáže, kde jsme v iluzi. V tomto týdnu se nahrne tolik povinností, práce, zařizování, že nebudete vědět, co dříve.

Prozřetelnost pracuje neviditelně, uvnitř vás se něco děje, je pracováno s vaším nevědomím, a proto se můžete cítit hodně unavení. Všechny povinnosti, které vás nutí zaměřovat pozornost ven, je záměr, aby se s vámi mohlo pracovat na té nejhlubší úrovni.

Pokud bude potřeba, aby se tato práce zviditelnila, přijde to skrze živý sen, vhled, inspiraci či hlubokou meditaci. Zůstaňte v důvěře a propojujte se zdrojem, světlem.

S láskou Petra Nel Smolová

 

—————

Zpět