NEVINNOST... horoskop na období od 1.6. do 7.6.2015 Petra Nel Smolová

01.06.2015 13:20

Moji milí,

procházíme očistou z hlubin duše – duše-karmických nečistot. Představte si rybník, kde se na dně usadily nečistoty a vytvořily takové bláto. Sedí to na dně a rybník vypadá, že je čistý. Vy vstoupíte nebo skočíte do rybníku, a tím rozvíříte bláto ze dna, které se zvedne a dostane se na povrch a voda je najednou znečištěná. A vy si uvědomíte, jak je ten rybník špinavý, hnusný a začnete pociťovat negativní emoce …. začnete hodnotit: čistý – špinavý. To, co je ta špína, je vše vámi odsouzené, odmítané, nepřijaté z minulosti, vy jste tomu dali nálepku „špína“, „nehodnota“, „špatné“ , „nechutné“. Toto se vám vynořilo ze dna duše, abyste skrze sebe toto nechali projít a uvědomili si, že jste někdy dříve svým rozumem nebo emocí udělali z toho špínu svým odsouzením a druhé jste nadřadili (když něco odsoudím, pak opačné nadřadím). Tím jste si vytvořili karmu. Karma existuje jen v úrovni mysli a emocí, v rovině ducha neexistuje. Proto na zemi zůstává vše negativní, co vytvoříme nejdříve myšlenkou, a pak to prožijeme emocí. Mezi lidským (mysl a emoce) a duchem je ochranný obal – stráž se prahu, který nepropustí nic nečistého. Vždy se nečistota odrazí a vrací se na zem, dokud není očištěno a navráceno božské čistotě. Co to znamená? Bůh existuje pouze tehdy, pokud prožíváme. Jestli prožíváme negativně nebo pozitivně, to je na nás, na lidech, to pochází z lidské mysli a následně z emocí. To, co prožíváte, ať je to cokoliv, je jedna možnost z božského projevení, a když si v sobě ponechám vědomí, že skrze mě prochází vlny vědomí božství, že vše je od Boha, tím nesoudím a přijímám bezpodmínečně. S ničím se neztotožňuji, jen nechám projít bez soudu. Tím nevytvářím karmu. Jak přišlo, tak zase odejde a již se nemusí opakovat, protože jsem tuto božskou možnost bez soudu přijala. Já sama zůstávám čista, neposkvrněná, i když mnou prošlo něco, co by lidský rozum považoval za negativní, a tímto postojem na mě nic neulpí, stále zůstávám čistá a neposkvrněná. Ať jsem odsoudila cokoliv, přitáhnu si to k sobě, abych to očistila novým postojem k tomu. Když to očistím svým prožitkem, odpuštěním, uvědoměním, uznáním, poděkováním, i ve mě nastává možnost projít skrze strážce prahu, protože není nic, čeho se bojím a co odsuzuji, jsem natolik čistá – ve ctnostech, abych byla připravena na propojení se s Duchem. Skrze strážce prahu projde jen čisté a nevinné, jen tak vstoupíte do království nebeského, jak v nebi, tak i ve svém nitru a život se stane radostným a lehkým.

Budou vás čekat nové výzvy, ale úplně jiné …. jak žít v každodennosti své ctnosti, pravdivost, radost, bezpodmínečnost, hojnost, laskavost, ohleduplnost, oduševnělost a spoustu dalších. Budete tvořit svůj život z vyšší úrovně, který máte tímto snést na pozemskou úroveň. Skrze vás, váš život bude projevením božství na zemi. Tím bude snesen ráj na Zemi. A v této době, protože něco bylo naplněno, je velká podpora, aby mohlo projít větší množství lidí – lidského vědomí skrze strážce prahu a spojit se s Duchem.

Takto k vysvětlení z pozice kosmického vědomí, co se děje, proč a hlavně jak.

Působení právě velké konjunkce v Blížencích se dostává k vrcholu a naplní se úplňkem 2. 6.

Úplněk nastává Sluncem v Blížencích a Lunou ve Střelci: své vědomí, které je duální – v rozporu, zacílit v jeden směr. Nalezení, přiznání pravdy a víry. Střelec je cesta, která zná svůj cíl. Tak jako lukostřelec, který zaměřuje šíp na svůj cíl, se nesmí nechat rozptýlit ničím, co se děje kolen něho, musím být hluboce soustředěn (oddán) na svůj cíl. Jen tak projdete svou cestu a neztratíte se. Pondělí bude na jedné straně hodně zátěžové, Luna v konjunkci se Saturnem jsou povinnosti, zodpovědnost, práce , ale velká možnost velké pracovitosti a dotažení věcí do konce, udělat si pořádek. V úterý se Luna dostává do kvadratury s Neptunem, opozice s Merkurem a Marsem. Možnost právě ztracení se v rozporuplných myšlenkách, možnostech, emocí a nejasností plných závojů. Jen udržení se své pravdy a víry vás ponechá v jasnosti. Pravda a Moudrost je velmi jednoduchá – přímá.

Následně 3. 6. si sáhnete na svou dokonalost, čistotu a nevinnost. Možnost vyrovnat dualitu a nalézt třetí možnost – Alchymie – spojení duality. 5. 6. již to máme již za sebou a Venuše vstupuje do znamení Lva v harmonickém aspektu na Saturna, tak se začneme více radovat, tvořit a stabilizovat se. Z pozice lásky, radosti, potěšení a harmonie nás čekají krásné věci během června.

Přeji vám pevné světlo a víru v sobě. S láskou Petra Nel

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

—————

Zpět