ODHALENÍ PRAVDY SKRZE POCHOPENÍ SOUVISLOSTÍ...horoskop na období 1.12-7.12.2014 - Petra Nel Smolová

01.12.2014 16:49

Nastal Adventní čas, který nás má vést k rozjímání – ztišení se před narozením Světla a Lásky.

Podle hvězd se nám ale příliš nebude dařit ztišit se, avšak přijde potřebné ujasnění. Ukáže se, jak se věci mají ve skutečnosti. Projeví se Pravda. Jak sám k sobě, tak ve vztahu k druhým a k okolnostem života. Přichází příliv energie, který občerstvuje. Je menší potřeba spánku a odpočinku.

Konjunkce Slunce a Merkura ve Střelci se dostává do harmonického aspektu s Uranem v Beranu, a to ukazuje na příznivý čas pro vzestup a pokrok vpřed na všech úrovních. Otevírá se v nás odvaha, přímost, pravdivost, originalita a nalezení nových možností. Touha po novém nás vede k nalezení nových řešení, možností a otevírání nových cest, které jsme doposud neviděli. Spojení Slunce s Uranem přináší zvláštní zážitky se sebou samým, netušené věci a vzrůst nad sebe sama, plní se touhy, „saháme po hvězdách“. Otevírají se nové vize, inspirace skrze uvědomění a rozšiřování svého vědomí. Tento aspekt je aspektem svobody, pravdy a „šťastných náhod“. Do cesty vám přijde (okolnosti, poznatky, lidé) to, co potřebujete ke svému vzestupu, aby vám bylo pomoženo. Vše se děje lehce a rychle. V této době je potřeba být plně otevřený „všemu“, být bdělý a přítomný tady a teď, bez plánů, zkostnatělosti a schopnosti rozlišování, která vede ke správné Volbě.

Přichází důležité pochopení, které osvobozuje a mění směr. Díky schopnosti podívat se na vše z ptačí perspektivy uvidíte souvislosti. Otevřená komunikace vyjasní hodně nepochopení z minulosti. Ideální doba ke skládání zkoušek, sdělování nových informací.

Přichází pravdivost.

Příznivá doba pro cestování, vzdělávání, nákupy elektrotechnických spotřebičů.

Venuše ve Střelci v harmonickém aspektu na Jupitera přeje lásce, pocitu spokojenosti a naplnění.

Saturn v sextilu s Marsem do 4. 12. podporuje houževnatost, pracovitost a cílevědomost. Mars vstupuje do znamení Vodnáře 5. 12., a tím se energie odlehčí a zrychlí. Vše šlo doposud ztuha a Mars ve Vodnáři nyní podpoří potřebný vzestup s lehkostí a přirozeností.

Využijte příznivé energie ke konání, jednání, řešení, zařizování.

Úplněk nastává 6. 12. Slunce v konjunkci s Merkurem ve Střelci v opozici s Lunou v Blížencích symbolizuje Prozření, každý na své individuální úrovni svého vědomí.

 

Přeji vám originální týden.

S láskou Petra Nel

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

—————

Zpět