Povídání s Jírou Vondrákem - téma SEBELÉČBA

20.08.2014 22:06

Milí přátelé, jsem velmi ráda, že již druhým rokem pokračují naše setkání a povídání s Jírou Vondrákem, léčitelem a majitelem Čaje života v Teplicích. Na 11.9.2014 od 17.00 hodin, na Statku Bernard v Královském Poříčí, jsme pro Vás připravili téma SEBELÉČBA. Jistě téma velmi zajímavé a také velmi obsáhlé...proto jsme se s Jírou dohodli, že téma bude rozděleno na I. a II. část. Na tu "druhou" se můžete těšit 16. října. 

Co k tématu SEBELÉČBY říkí Jíra Vondrák?

"Sebeléčba vychází ze skutečnosti, že nic nelze opravit zvenčí, ale že proces
uzdravování probíhá sám od sebe a uvnitř těla. Život se dokáže léčit sám od sebe, a to ve všech svých podobách. A všechno se může léčit samo jen tehdy, pokud v sobě obsahuje "zdravé vnitřní jádro“. 
Uzdravení je možné, když se pro ně rozhodnete. Je proveditelné, pokuddáte svým vnitřním léčivým silám dostatek prostoru, aby vůbec mohly působit. Co je však podstatné - je třeba neomezeně důvěřovatživotu. Důvěra v život, to je jedna z největších sebeléčitelských sil, které stojí za to, abychom je oživili."

Pokud Vás téma oslovilo, prosím, přihlaste prostřednictvím formuláře v sekci přihlašování na akce nebo na mail sarka.benesova8@seznam.cz.

A budu se velmi těšit na viděnou!!

Šárka

—————

Zpět