ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A CO SE BUDE DÍT V ROCE 2016?

18.12.2015 13:21

Milí přátelé, je snad již klasikou, že si navzájem přejeme šťastné a veselé...A opravdu to tak myslíme? Opravdu víme, jak prožít vánoční svátky šťastně a vesele? Každopádně ani já se moc neodchýlím od klasického přání   ta tak vám všem přeji, abyste prožili vánoční svátky v klidu, v míru a místo honby za spoustou dárků a spoustou jídla dovolili sami sobě být spokojení a klidní.. klidní ve svém srdci, ve své mysli.  

Velmi vám všem děkuji za přízeň, kterou chováte k Centru duchovní obrody a které pro vás existuje již třetím rokem.  Velmi děkuji za všechna setkání, která jsem v končícím roce mohla s vámi prožít, děkuji za všechny přednášející, tančící a zpívající, kteří se vám mohli představit a přinést vám zajímavé informace či jen tak zahřát vaše duše... Milí přátelé, přeji vám vše dobré do nového roku 2016 a těším se opět na viděnou.

A co se tedy bude dít v centru v roce 2016? No, nic není striktně dané, nic není uzavřené a věci se tak mohou vyvíjet jak je třeba:-). Nicméně program do května 2016 je již znám a zde je:-).  Ráda bych vás všechny, kteří se akciček účastníte poprosila, abyste se skutečně na ně přihlašovali, nejlépe včas:-) a to proto, aby se nám nestávalo že například 5 dní před akcí jsme nuceni ji zrušit z důvodu malého počtu přihlášených a v následujících dnech se zájemci roztrhne pytel:-) a nebo taky proto, že pokud je akce zrušena, dozví se to skutečně ten, kdo byl přihlášen.. Pokud ovšem denně nenavštěvujete tyto stránky:-). Zde se informace o změnách též objeví.. Zkrátka a dobře, kdo se přihlásí, bude informován, kdo ne a zkusí přijít tzv. na "blint", může vážit cestu zbytečně... a tak to už většinou znáte...

A na co se můžete těšit?? Každý měsíc minimálně na jedno setkání. V lednu s Petrou Nel Smolovou, v únoru na Pjéra la Šéz´e, Petra Vladyku, v březnu opět na Viliama Poltikoviče, v dubnu na MUDr. Hnízdila a v květnu na MAOKa. Více ale v KALENDÁŘI AKCÍ.

 

—————

Zpět