Jak a čím směřovat ku zdraví s Aloisem Komorousem

Milí přátelé,
je mi velkou ctí a radostí se s vámi setkávat na akcích Centra duchovní obrody, a též je mi velkým potěšením vám představovat nové tváře :-), osoby, u kterých vnímám, že budou obohacením našich životů... Vše souvisí se vším, stejně tak jako náš fyzický projev s naším spirituálním rozměrem...
 
...a proto mi dovolte vás co nejsrdečněji pozvat na přednášku Mgr. Aloise Komorouse  - Jak a čím směřovat ku zdraví,
která se uskuteční 23. října 2014 od 17.00 hodin na Statku Bernard v Královském Poříčí.
 Příspěvek 150,-Kč
 
A koho bych vám ráda představila? Mgr. Alois Komorous je  původem klinický farmaceut, po odchodu do SRN pracoval ve firmě WALA (výrobce homeopatik, kosmetiky a potravinových doplňků) jako zástupce pro lékaře, kosmetičky a léčitele. Od roku 1992 se cíleně věnuje homeopatii, přírodním prostředkům, dietám a metodám duchovního růstu a psychologie a od roku 1994 vede přednášky. Jeho výsledky práce jsou založeny na studiu vztahů s přírodou, pozorování a osobním zkoušení. Při přednáškách se nesetkáte s teorií, ale především s výsledky letitého hledání a zkoušení v praxi.
Naše úvodní přednáška bude zaměřena na  oblast potravin, potravinových doplňků, dále budeme hovořit o navyklostech našeho těla, o důvodech, proč se cítíme často vyčerpaní a unavení, a především o tom, co udělat, abychom se cítili lépe...Bližší informace naleznete v pozvánce.
Věřím, že setkání s Mgr. Aloisem Komorousem budou pro nás přínosem a tak jsou již pro vás připravena další témata, např. Analýza tělesných hodnot aneb Jak jsem na tom? Emoční inteligence, Skryté zdroje nemocí, stresu a depresí, Homeopatie pro běžné použití, Funkce pokožky a kosmetiky, Neznámý křemík v kosmetice a medicíně a další..
Oslovilo-li vás dané téma či si jen chcete přijít odpočinout, odreagovat se, setkat se fajn lidmi a též načerpat užitečné informace, přihlaste se prosím (sekce přihlašování na akce). 
Těšíme se na setkání s vámi!!
Šárka a Alois