Jarní ladění těla a duše...víkendové setkání

Milí přátelé,
srdečně vás zvu na prožitkový víkend Jarní ladění duše i těla. 
 Naše setkání se uskuteční ve dnech 16.-18.5.2014 na Farmičce Modřínka v Šindelové  (www.modrinka.cz.) 
S kým víkend strávíme a co všechno budeme moci prožít? 
 
Pátek a neděle budou patřit povídání a léčení Jíry Vondráka. Téma, které si pro nás Jíra Vondrák připravil, je nové a dosud na našich setkáních nezaznělo. Toto téma vychází z jeho nových poznání a je jím Sebeléčení. Sebeléčení těla i ducha, se kterým nás Jíra seznámí, budeme především uvádět do praxe. A co o tématu říká autor? Sebeléčba vychází z toho, že nic nelze opravit zvenčí, ale že proces uzdravování probíhá sám od sebe a uvnitř těla. Uzdravení je možné, když se pro ně rozhodnete.
 Život se dokáže léčit sám od sebe, a to ve všech svých podobách. Stroj se nedokáže opravit sám, zatímco poraněná kůže to umí. A všechno se může léčit samo jen tehdy, pokud v sobě obsahuje "zdravé vnitřní jádro", které stále touží po tom, aby uzdravilo zranění a udrželo celek neporušený. Co je však podstatné - je k tomu třeba neomezeně důvěřovat životu. Důvěra v život, to je jedna z největších sebeléčitelských sil, které stojí za to, abychom oživili.
V sobotu se budeme těšit na jarní ladění a očistu prostřednictvím Léčivých tónů manželů Jany a Dana Čadových z centra Dajána Praha  (www.dajanapraha.cz)
Velmi mne těší, že Jana i Dan přijali pozvání, a v sobotu nás čeká seznámení a práce s deštným sloupem, sférickou píšťalou, rezonančním lehátkem, didgeridoo, gongem, hangem, tibetskými mísami, šamanskými bubny a dalšími harmonizačními nástroji. Naučíme se vnímat hudbu jinak a přitom budeme meditovat, relaxovat, zpívat mantry, cvičit, hrát si, zkoumat, hledat… a nacházet.
 
Po celý víkend se tak budeme učit harmonizovat tělo a duši, zbavovat se stresu a napětí, léčit různé nemoci a problémy jak na fyzické, tak psychické úrovni. 
 
Cena za víkend: 2.650,-Kč
(zahrnuje práci lektorů, organizaci, pronájem prostor farmičky, ubytování účastníků, celodenní stravování po dobu pobytu a lehké občerstvení během dne). S sebou budete potřebovat pohodlné oblečení, karimatku, polštář a deku. 
 
Pokud vás zaujala nabídka aktivně stráveného víkendu, s možností nabytí nových dovedností, které jistě  využijete v každodenním životě ,přihlaste se, prosím, buď prostřednictvím stránek centra www.centrumduchovniobrody.cz - přihlašování na akce a nebo mailem na sarka.benesova8@seznam.cz. Počet účastníků je omezen. Místo vám bude rezervováno po uhrazení zálohy ve výši 1.500,-Kč. Úhradu proveďte na účet 221325722/0300, variabilní symbol 161718 a o do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.
 
Těším se na každého z Vás... s láskou Šárka Benešová