RITUÁL OHNĚ

RITUÁL OHNĚ...

  Na dubnovém setkání s mongolskou šamankou Otgongerel Khatuu jsme hovořili o uspořádání rituálu propojení člověka s duší, s prostorem, odkud pochází jeho síla, energie...sám život. Tento rituál se nazývá Rituál Ohně. Bude to opravdu velmi ojedinělá akce, neboť rituálem nás provede nejen paní Khatuu, ale i prezident a zakladatel Asociace šamanů v Mongolsku, pan Chuluun Chinbat, šaman, jenž byl jejím učitelem.  A to už je silná dvojka, nemyslíte? Pan Chinbat je na krátké návštěvě v České republice a tak jsme této příležitosti nemohli nevyužít. A všimněte si vybraného data konání - je složeno ze třech osmiček (sečteme-li i rok) :-).

Co se bude dít při tomto rituálu? Rituál Ohně je akcí společenskou a společnou, avšak při tomto rituálu půjde především o uctění prostoru, kde sídlí naše duše, naše energie, naše síla. Rituál propojí každého jednotlivého člověka s místem, odkud pramení jeho život. Oslavíme a uctíme jeden z nejmocnějších živlů Matky Země.. Po ukončení rituálu je možné využíti osobních konzultací jak s paní Khatuu, tak panem Chinbatem.

Co všechno s sebou sdělím přihlášeným vážným zájemcům. Je možné zajistit přenocování a stravu.

Tato akce není pro "zvědavce" a "nevěřící". V případě vážného zájmu, prosím, o přihlášení buď prostřednictvím mailu nebo na těchto stránkách.

Těším se na viděnou!!!

Šárka, Oti a pan Chinbat