Zpívejte vaše léčivé tóny...víkendový seminář s Ladislavou Písničkou Svobodovou a Karlem Richardem Marinovem

Milí přátelé,

vzpomínáte na Letohrádek v Ostrově, v září loňského roku? Setkali jsme se zde na interaktivní přednášce a koncertním vystoupení Karla Richarda Marinova (alikvótní zpěv) a Ladislavy Písničky Svobodové (hudební skladatelka, textařka a autorka metody Melodie čísel-jak zní vaše duše).  Na tomto setkání jsem vám přislíbila seminář, který Karel a Písnička pořádají....a je to tu:-).

Tak vás co nejsrdečněji zvu na báječný počin a to víkendové setkání - seminář Zpívejte vaše léčivé tóny s Karlem Richardem Marinovem a Ladislavou Písničkou Svobodovou. Naše setkání se uskuteční již tradičně na Statku Bernard v Královském Poříčí o víkendu 14.-15. března 2015. 

Co nás čeká? Seminář bude probíhat pod vedením zmíněných zkušených lektorů a bude zaměřen na vytvoření harmonického pole v našem těle a duši zvukem, zpěvem. Pomocí  speciálních cviků sami dokážete prolomit zvuk přirozeného hlasu. Naučíte se základní techniku alikvótního zpěvu, pomocí samohlásek zharmonizujeme jednotlivě energetická centra. Naučíte se správně dýchat, odblokovat stres, napětí, a strachy. 

S sebou: 2 látkové kapesníky, korkový špunt, zrcátko, karimatku, deku, psací potřeby, flash disk  - během semináře bude nahrána vaše léčivá frekvence  - z vašeho data narození a zpěvu a toto si odnesete domů nejen jako vzpomínku na seminář, ale i jako nástroj k vaší harmonizaci.

Cena semináře: 3.000,-Kč (při uhrazení zálohy ve výši 1.000,-Kč a doplatku na místě)

Zvýhodněná cena: 2.500,-Kč (při uhrazení celé částky předem na účet)

Pokud se chcete o práci Písničky a Karla dozvědět více: https://www.youtube.com/watch?v=glawetqBleo https://www.youtube.com/watch?v=qOqqBws6ME0

Počet míst je omezen a tak,prosím, vážné zájemce o přihlášení na https://www.centrumduchovniobrody.cz/prihlasovani-na-akce/. 

Poté vám sdělím bližší informace k programu.

Moc a moc se na vás těšíme!! 

Šárka, Karel a Písnička