Karel Richard Marinov

Narodil jsem se 6. 8. 1967 v Krnově. Již jako malý kluk jsem se toužil stát profesionálním zpěvákem. Sice nemám žádné pěvecké školy, ani konzervatoř, ale za svůj život jsem absolvoval mnoho kurzů zpěvu a technik zpívání uvolňující přirozený hlas. Od dětství jsem se učil hrát na akordeón a zpíval lidové písně. Mou největší školou byl samotný život. Zpíval jsem v dechovém orchestru Vřesovanka, ve vojenské kapele Hrušovanka, v tanečním orchestru Sokrat a v orchestru Václava Hybše. V současné době se věnuji především sólovému koncertování a nahrávání CD.

V rámci sebepoznávání jsem potkal paní Petru Schwabe, která ve mně objevila schopnost harmonizovat za pomoci alikvótně-intuitivního zpěvu. Je to technika zpívání různě vysokých tónů, které svojí vibrací příznivě působí na naši psychiku i na orgány v našem těle a uvolňují tlak, stres a napětí. Dokáže zklidnit a celkově zharmonizovat. Tuto techniku zpívání a její vibraci znali již naši dávní předkové, egyptští kněží, tibetští lámové a šamani.

Při práci s lidmi jsem zjistil, že se nestačí uvolňovat pouze po stránce psychické, ale k dokonalému uvolnění je potřeba i uvolnění fyzické. Proto se již 15 let zabývám také masážemi. Zaměřuji se na masáže klasické, na sedativní masáže hlavy a reflexní terapii.

A jsem velmi rád za to, že se mohu věnovat tomu, co mě baví. To je především hudba a zpěv.


Více zde: https://www.krmarinov.cz/o-nas/