Ladislava Písnička Svobodová

Narodila jsem se na Moravě, žiji téměř čtvrt století v Praze, kde začala moje kariéra a objevování sebe sama. K uvědomění si, kdo jsem, jsem musela projít nemalými a i nemilými životními zkouškami, jen proto, abych sama na sobě mohla pracovat a pochopit, jak různé věci a nepochopení informací mohou přímo zasahovat do naší mysli, těla, života a abych tak mohla díle pomoci, nebo spíše nasměrovat i druhé. Během těchto let, kdy jsem pochopila, že všechno se vším souvisí, mi k tomu nejprve pomohly tarotové karty, nahlédnutí do zákulisí numerologie, učení reiki, kineziologie, muzikoterapie a další. Před 20ti lety jsem začala praktikovat tyto metody a vyvinula své vlastní, které jsou nám v životě nejpřirozenější a to jsou barvy, čísla, hudba.

Metoda Podvědomí barev – Jde o metodu převedení obrázků – tvarů, barev a symbolů do lidské řeči a dostat informace z podvědomí na vědomou úroveň.

Metoda Melodie čísel – 10-ti minutová skladba šitá na míru pro každého jedince z data narození a čísel z podvědomí. Skládám hudbu, texty a zabývám se zpěvem a zvukem vůbec.

Vydala jsem tři autorská alba Strom Života, Vesmírný oceán, Tajemství vesmírných doteků , dále hudbu CD ke sbírce básní M.K.Hodáčka- Havarijní stav, společné cd Melodie srdce s Karlem Richardem Marinovem, podílím se na vytvoření meditačních skladeb pro jiné autory, spolupracuji s hudebníky. Připravuji hudbu k dětskému divadlu a nové alba s pracovním názvem Šamanka a Květ života a Stíny.

Semináře

Od roku 2006 pořádám semináře:

Tarot jinak – jde o učení ze svých, ručně namalovaných karet.

Výklad z prázdných karet, kde procvičujeme čtení dat prostřednictvím jiného vnímání. Učíme se číst pomocí otevření mysli a druhý způsob číst pomocí analyticky vytvořené kombinace.

Podvědomí barev – každý si namaluje svoji cestu, svůj problém a jeho následky (je to velmi podobné art terapii). Každé podvědomí člověka ví, co bylo, jest a bude. Kde je jeho psychický a fyzický problém. Nakreslíme si energetická centra, rozdělíme tělo na pravou a levou ovládající hemisféru, učíme se základy psychosomatických informací.

Zpívejte své léčivé tóny aneb Víte, jak zníte? Seminář zaměřen na odblokování vnějších tlaků, které se umístili vně a které lze lehce odblokovat, uvolnit, pomocí zpěvu, projevu. Tento seminář je jedinečný tím, že najdete svůj vlastní léčivý tón, naladíte se na vaši frekvenci, prozpíváte si jednotlivá energetická centra, naučíte se správně dýchat a podle vašeho data narození je udělaná 1minutová skladba s více hudebními nástroji, do které si v závěru semináře nazpíváte svůj zpěv. Tímto seminářem také provází Karel Richard Marinov, zpěvák a učitel alikvótních tónů, fyzioterapeut a lektor dýchacích technik a zvuku.

Na toto téma přispívám články do časopisů Ve Hvězdách a jiné. Jsem jednou ze zakladatelů internetového RadyOzvuku, dělám interaktivní přednášky ze svého oboru.

Víceméně spolupracuji s významnými osobnostmi a tím si doplňuji další vědomosti a znalosti, které mi nejsou cizí.