Petra Nel Smolová

Narodila jsem se v roce 1974 a jsem Vodnářka. Vychovávám dceru a syna.

V roce 1998 jsem začala studovat astrologii v Praze u astroložky Alice de Silvalago. Postupem času jsem začala odkrývat další souvislosti, které s astrologií souvisely. Prošla jsem tradiční astrologií, následně psychologickou astrologií a nakonec jsem skončila u  astrologie karmické. Karmická astrologie mi dává odpovědi na souvislosti s minulými životy, co si přinášíme a kam máme směřovat.

V roce 2000 jsem se setkala s Ernestínou Velechovskou  a toto setkání mi dávalo další, jiný pohled jak využívat astrologii. Sama jsem podstoupila regresní terapii a další semináře u Ernestíny.

V roce 2005 jsem se rozhodla věnovat se pouze astrologii a seminářům. Poznala jsem, že informace je málo a začala jsem vytvářet své semináře, které jsou vždy na základě astrologie. Semináře jsou zaměřené na sebepoznání , sebepřijetí a poznání svého potenciálu.

Vzhledem k tomu, že karmická astrologie se zabývá karmou a jejím vyrovnáním, začala jsem se více zaměřovat na Černou lunu - Lilit, která symbolizuje karmu - nejzranitelnější místo v duši. Pochopením a poznáním kde, kdy a jak se tvoří se mi otevřela možnost seminářů, kde s tímto tématem pracuji. První seminář byl uskutečněn v roce 2009.

Věnuji se  osobním konzultacím, dětským horoskopům a přednáškám.